درباره ما

دیدگاه مدیرعامل

رویکرد کلان در مدیریت ارسا فرآیند بدنبال بومی سازی و بهینه سازی تکنولوژی و داشتن جهانی سبز است. با سود جستن از دانش فنی قوی، تشکیلات مهندسی سازمان یافته و خلاق، گروه صنعتی ارسا فرآیند را قادر ساخته تا همواره با انعطاف پذیری، رشدی مثبت و رویکردی پاسخگو به همکاری و تعامل با مشتریان و طرف قرارداد خود متعهد بماند و در فرآهم آوردن نیازهای فنی، تخصصی و دانشی آنها با تهیه راهکارهای استراتژیک و مشاوره های موثر و تامین تکنولوژی بروز، در کنار ایشان بماند.

معرفی گروه صنعتی شرکت ارسا فرآیند

شرکت مهندسی ارسا فرایند، خصوصی و با مسئولیت محدود، با پشتوانه حضور بیش از 15 سال در صنعت اتوماسیون کشور، با بهره گیری از کادر مهندسی توانمند، با قابلیتهای اجرائی چشمگیر خود، در پروژه های اتوماسیون صنعتی نفت و گاز، هم اکنون یکی از شرکتهای پیشرو و قابل اعتماد در بخشهای برق،کنترل و ابزار دقیق صنعت ایران است. شرکت مهندسی ارسا فرایند علاوه بر بکارگیری تجربه و ظرفیت بالای مهندسی و ساختاری سازمان یافته و پویا، بنا به نیاز هر پروژه، از همکاری، مشارکت و مشاوره شرکت های بنام و بین المللی نیز در انتقال و بکارگیری دانش روز بهره می برد.

ارسا فرآیند افتخار دارد که بصورتی منسجم و با اتکا به اصول تایید شده فنی و استانداردهای مطرح در این حوزه، مجری پروژه های موفق اتوماسیون صنعتی در حوزه نفت و گاز می باشد. کلیه پروژه های صنعتی، مشاوره پروژه، تولید واجرا، نگهداری و خدمات تجهیزات، در این شرکت کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی و فنی در این صنعت تامین و ارائه می گردد. گروه ارسا فرآیند با برنامه ریزی و بکارگیری اصول مهندسی پیشرفته در ساخت، اجرا و خدمات پس از فروش، جزو شرکتهای مطرح در این صنعت تخصصی و رقابتی بوده که توانایی ارائه کامل سرویس های مذکور بصورت مجزا و یا در قالب EPC را نیز دارا می باشد.

همچنین می‌توانید رزومه مختصر شرکت مهندسی ارسا فرآیند را از این قسمت دریافت و مطالعه نمایید

 • استراتژی

  استراتژی

  تمرکز هدفمند سیستم‌های کنترلی پیشرفته و کیفی در صنعت و توسعه همکاری های بین المللی
 • رسالت سازمانی

  رسالت سازمانی

  تحول و تعالی سامان یافته تا جایگاه یک شرکت صنعتی قابل اعتماد در سطح بین المللی
 • رویکرد

  رویکرد

  بهینه سازی روشها و توسعه سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و بومی در ایران تا حدی که بتوان پروژه های مشترک کشوری
 • ارزش‌ها

  ارزش‌ها

  تکنولوژی های سبز
  مشتری محوری
  تعالی سازمانی و خلاقیت
 • 1

مهندسی کارآمد ؛ حضور مستمر ؛ اعتماد فزاینده

شرکتهای بین المللی همکار