خدمات ما

گروه مهندسي ارسا فرايند با درایت و عنايت به استانداردهای مطرح در مديريت پيمان، امور قراردادی و تضمین های مالی، همسو با بهینه سازی فرآیند ها و ارتقاء راندمان عملکرد سیستم ها، همواره در اجرا و نظارت بر امور مهندسي و طراحي و تامين کالا و سرویسهای این شرکت از سامانه فنی و اصول به روز برخوردار بوده و بدان افتخار می کند.

مهندسی ابزار دقیق

طراحی، تامين، نصب و راه اندازی سيستم های ابزار دقیق و تجهيزات مورد نياز آن اعم از انواع اندازه گيرها، آنالايزرها، شيرهاي کنترلی

اعلام و اطفا حریق

طراحی، تامين، نصب و راه اندازی سيستم های اعلان و اطفاء حریق صنعتی

مهندسی برق

طراحی، تامين، نصب و راه اندازی سيستم های مهندسی برق شامل انواع تابلوهای برق
MCC & LV - MV

جایگزین سیستم های قدیمی

جايگزينی سيستم های قديمی کنترل و ابزار دقيق با فن آوری نوين روز
(Renovation & Revamping)

مهندسی کنترل

طراحی، تامين، نصب و راه اندازی سيستم های اتوماسیون صنعتی مانند:
DCS - ESD - PLC - SCADA - RTU

خدمات طراحی، نصب و راه اندازی

ارائه خدمات نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش کلیه سيستم های اتوماسیون صنعتی

پشتیبانی و نگهداری

یک سال گارانتی، ده سال خدمات پس از فروش و تعهد اعزام 48 ساعته کارشناس فنی جهت ارائه سرویس کارشناسی در سایت مشتری از ویژگی‌های ما می‌باشد.

طراحی سیستم

استفاده از آخرین متدها و تکنولوژی روز در طراحی سیستمهای فوق از محسنات شرکت ارسا فرایند می باشد که با پشتوانه کادر مهندسی بسیار قوی انجام پذیر است.

دریافت مدارک پروژه

با ارسال مدارک پروژه جهت ارائه پیشنهاد های فنی و مالی به صورت انلاین و در کمترین زمان کمک حائز اهمیتی به پیشبرد اهداف کارفرمایان محترم خواهد کرد.

مشاوره مهندسی

دریافت مشاوره مهندسی قبل از طراحی و اجرای پروژه از ارکان جدایی ناپذیر آن می باشد. ما آماده ارائه اینگونه خدمات در تمامی سطوح به کارفرمایان محترم می باشیم.

شرکتهای بین المللی همکار